Mobil Uyumlu web tasarım
duyarlı olduğu için Masaüstü, tablet ve mobil cihazlar da her zaman
daha yüksek dönüşümler üretir.

Responsive web tasarım , müşterilerinizin web sitenize erişmek için kullandığı her cihazda
kolaylıkla açılmasını ve ekran ölçüsüne göre boyutlanmasını sağlar.
En iyi web sitesi , mobil, tablet ve masaüstü için içerik, resim ve işlevleri
otomatik olarak yeniden boyutlayarak kullanıcının istediği şekilde verecektir.
kurumsal web tasarım

Zaman ve Maliyet açısından verimli
Google, yandex, yahoo gibi çeşitli arama motorlarının mobil arama sıralama sonuçlarında web siteniz daha iyi bir yer bulacaktır.

 

Neden Nobil Uyumlu Web Tasarımı Kullanmalıyım ?

Mobil web kullanımı çok büyük bir fırsatlar sunarken son derece hızlı bir şekildede büyümektedir. Mobil cihazlara uygun olmayan bir web sitesi çok sayıda iş fırsatını kaçırabilirken mobil uyumlu web siteleri daha dar zamanlarda daha esnek göründükleri için sizin için büyük bir avantaj haline gelecektir . Profesyonel responsive tasarımlarımız masaüstü, tablet ve mobil kullanıcılar için çok iyi sonuçlar verir. Responsive web tasarım , her kullanıcı deneyimini mükemmel bir şekilde sağlar.

Neden Responsive

“Bugün, dünyanın İnternet trafiğinin yarısından çoğu mobil cihazlardan geliyor. Akıllı telefon ve tablet kullanımı her saat başı arttıkça, mobil cihazlara uygun bir web sitesine ihtiyaç duyan insanların sayısı da artar .”

Responsive Web Tasarım Hizmetleri

Web sitenizi yeniden tasarlatmak veya yeni bir site oluşturmak için düşünürken, tüm cihazlarda nasıl görüneceğini düşünmüş müydünüz?
Yeni bir site planlarken işletmeler tarafından göz ardı edilmememesi gerekir. Yeni teknoloji ile yeni ekran boyutları gibi etkenlerle web sitenizin istediğiniz gibi ortaya çıkmayabilir. Potansiyel müşterileriniz yüksek çözünürlüklü retina ekran iPad’i veya eski bir telefonu kullandığını varsayın, web sitenizin net bir şekilde görüntülenmesini istemelisiniz, böylece kurumsal kimliğinizi daha iyi yansıtmış olursunuz.

Mobil web sitelerinin başarısı bu anahtar faktörlere bağlıdır.

⇢ Parmak uyumluluğu,
⇢ Dikey kaydırma,
⇢ En yüklü sayfalar,
⇢ Ekstra grafikler,
⇢ Büyük form alanları,
⇢ Minimum form gereksinimleri ,
⇢ Modern HTML5 kod.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ